Výprodeje, slevy, dárky, gadgety

Mini hrnčířský stůl

Zavazujeme se, že Vám objednané zboží doručíme do dvou pracovních dnů! Zboží objednané do 12:00 se snažíme expedovat ještě tentýž den! Mini hrnčířský stůl Vzdělávací set hrnčířského stolu umožní Vašim dětem se...

Cena za 1 ks vč. DPH 300,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 248,- Kč
Poslední kusy
Expediční doba: do 24 hodin
Kód produktu: DS51299361
Záruka: 24 měsíců
/mini-hrncirsky-stul-e3665.htm
Popis

Mini hrnčířský stůl

Zavazujeme se, že Vám objednané zboží doručíme do dvou pracovních dnů! Zboží objednané do 12:00 se snažíme expedovat ještě tentýž den! Mini hrnčířský stůl

Vzdělávací set hrnčířského stolu umožní Vašim dětem se projevit v plné a kreativní síle, a to všemi deseti! Může Vám vytvořit například stojan na tužky a mnoho dalších věcí - mimo to může vše ozdobit barvičkami. Ruční práce mu dodá potřebnou preciznost a kreativitu.

 

Co obsahuje set hrnčíře pro zdokonalení uměleckých vlastností dítěte?

Set obsahuje samotný otáčecí stojan, který dítěti dopomáhá rovnoměrně formovat finální zázrak. Ten má dvě rychlosti a je doprovázen také barvičkami, aby mohl být výtvor vyzdoben. Materiálu pro výtvory je pro začátek rozhodně více než dost.

Kromě toho všeho jsou zde ještě nářadí a pomůcky.

 

 PRO MANIPULACI PŘIDEJTE VODU, PRO NABARVENÍ NECHEJTE ZASCHNOUT. Mini hrnčířský stůl běží na 2 x LR14 1,5 baterie, které nejsou součástí balení.

VIDEO:


/product-action/increment-product-view-count?productId=3665